Firemní využití

Ať už jedete na pracovní jednání nebo za Vámi přiletí významný klient, vždy můžete využít Vega Tour Individual. Naše luxusní limuzína s profesionálním řidičem se postará jak o Vás, tak o Vaše významné obchodní partnery. S naší službou ukážete všem obchodním partnerům, jak důležití pro Vás jsou. Využijte vysoce luxusní interiér k pracovní schůzce během cesty a v cílové destinaci již můžete čas využít jinak. Pomůžeme Vám zazářit, a zároveň velmi zpříjemnit pracovní den. My jsme Vega Tour Individual, Váš partner pro firemní přepravu naším luxusním vozem.

All-inclusive

Trávit čas na cestách během pracovního dne není nic příjemného. Čas je to nejdražší co máte, využívejte ho s námi efektivněji.

Postaráme se o luxusní a bezpečnou přepravu all-inclusive Vás a Vašich významných partnerů.
Využijte čas v našem voze efektivně, jednání si vyřídíte během komfortní cesty a po doražení do cíle Vám a Vašim partnerům zajistíme rezervaci v restauraci, ubytování v hotelu a mnoho dalšího.
Přiletí obchodní delegace, kterou potřebujete náležitě pohostit? Postaráme se o Vaše obchodní partnery tak, jak to očekávají. V zahraničí jsou podobné vozy standardem luxusní přepravy!
Individuální přístup k jakémukoliv Vašemu požadavku - zajistíme cokoliv budete potřebovat ke svému pohodlí a komfortu.